İstanbul Coffee Festival Eylül Ayında Kahve Severler İle Buluşuyor

Kahve severlerin merakla beklediği bu yıl İstanbul’da 4.’sü düzenlenecek olan İstanbul Coffee Festival etkinliğinin tarihleri belli oldu!

İstanbul Coffee Festival KüçükÇiftlik Park’ta Gerçekleşecek

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da KüçükÇiftlik Park‘ta düzenlenecek olan İstanbul Coffee Festival, İstanbul’un ara sokaklarında yer alan 3. nesil kahveciler ve popüler kahve markaları ile kahve severleri yeniden bir araya getirecek.

istanbul coffee festival, istanbul kahve festivali

Programda geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yerli-yabancı profesyonel baristaların farklı şovları, dünyanın farklı bölgelerinden gelen kahve çeşitleri, butik dükkanların lezzetleri, sektör uzmanlarının değerlendirmelerinin yanı sıra cupping, tasting, kavurma gibi atölye çalışmaları, evde kaliteli kahve yapımına dair tüyolar, SCAE Türkiye Kahve Şampiyonası, yiyecek ve içecekler, alışveriş, müzik ve sergiler yer alacak.

istanbul coffee festival, istanbul kahve festivali

İstanbul Coffee Festival 21-24 Eylül Tarihleri Arasında Katılımcılarını Bekliyor

21-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek İstanbul Coffee Festival yalnızca farklı kahve deneyimleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda yaşam stiline dair interaktif workshoplar, seminerler, akustik konserler ve diğer birçok dikkat çekici etkinlik ile misafirlerinin karşısına çıkıyor.

DSM Group tarafından düzenlenen İstanbul Coffee Festival, geçtiğimiz sene 150’yi aşkın marka ile iş birliği yapmış, aynı zamanda bünyesinde 30.000 ziyaretçi ağırlamıştı.

Bu rakamlar ile birlikte festival, London Coffee Festival ile birlikte dünyanın en büyük iki kahve festivalinden birisi oldu.

Festival hakkında daha fazla fikir edinmek için 2015 senesinde 2. kere gerçekleştirilen İstanbul Coffee Festival videosuna göz atmayı unutmayın!

 

Festivale dair katılımcılar ve diğer detaylar belli oldukça sonra aradığınız bilgilere CoffeeMag sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.istanbulcoffeefestival.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bahar Hidayetoğlu
Bahar Hidayetoğlu

Flatart - Dijital Pazarlama Uzmanı

İçerik Pazarlaması, Dijital İçerik Editörü

Henüz yorum yok

Cevap Bırakın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

css.php