Burcunuzun Dekorasyon Tercihleri

Burçlar karakterleri ne kadar etkiliyorsa, zevklerimizde de gözle görülür bir fark yaratabilirler. Ev dekorasyonunda hangi burç, hangi eşyaları tercih ediyorlar? Doğum tarihimiz, zevklerimizi ve dekorasyon tercihlerimizi ne yönde etkiliyor?

İkizler

Tasarım ve yaratıcılık konusunda adeta gurme olan ikizler ‘in bu özelliği hareketi çok sevmesine de bağlanabilir. En sevdikleri oda olan oturma odasını ise turuncu, sarı ve bunlar gibi canlı renklerle döşemekten keyif duyarlar.

Yay

Bir yandan otantik çizgiler, bir yandan modernizmin temsilcisi avizeler salonlarına renk katar. Misafiri çok seven Yay burcu temsilcilerinin en sevdiği odaları salonlarıdır.

Başak

Mükemmeliyetçi bir başka burç olan Başak için doğayla iç içe olmak çok önemlidir. Varsa evlerinin bahçe veya terasını dekore etmekten büyük bir keyif alırlar.

Akrep

Akrepler için aydınlık bir ambiyans her şeydir. Onların evleri herkesinkinden daha özel olur ama önem verdikleri en büyük şey kendilerine ait yerlerin her zaman temiz ve düzenli görünmesi gerekliliğidir.

Aslan

Aslanlar için mobilyaları bire hazinedir ve onları sergile­mekten gurur duyarlar. Tezat renkleri bir araya getirmeye bayılırlar. En sevdikleri odaları büyük bir şatafatla döşedikleri yatak odalarıdır.

biblo, vazo

Balık

Geldik en romantik burca. Balık burçlarının salonları sizi değişik tablolar, mumlar ve farklı kokularla karşılaşır.

Koç

?Yalnız kalmaktan hoşlanan lider Koç burçları için rahatlık her şeyden önemlidir. Bu yüzden  evlerinde yer alan odalarda minimal mobilyalar tercih etseler bile bolca alan bırakmaktan yanadırlar. Dekorasyonda kırmızı ve bordo rengi tercih eden Koçlar’ın favori odalarıysa yatak odası ve çalışma odasıdır.

Boğa

Boğalar adeta tasarım için yaratılmışlardır. Klasik ve Amerikan tarzından hoşlanan Boğalar rahatına düşkün oldukları için onları yormayacak doğal ve mavi tonlarındaki renkleri seçerler.

ev bitkileriKova

Kova burcu için salonlarının modern izler taşıması çok önemlidir. Farklı heykeller ve değişik bitkiler onların odalarına girer girmez göze çarpar. Teknoloji hastası olan Kovalar, evlerinde metalik gri ve beyaz renkleri yoğun kullanırlar.

Oğlak

Modernlikten ve minimalizmden pek hazzetmeyen Oğlak burçları, hayatın her alanda olduğu gibi ev dekorasyonu konusunda da gelenekselcilerdir.

Terazi

Ev dekorasyonunda desen ve renk kontrastı yaratmaya bayılan Teraziler için desenler çok önemlidir. Otantik ya da klasik asla fark etmez yeter ki sadeliğin yerine hareket gelebilsin.

Yengeç

Oturma odasındaki devasa rahat kanepeler, retro biblolar ve yumuşak battaniyeler vazgeçilmezleridir. Dekorasyonda en fazla tercih ettikleri renkler, rahatlığın temsilcisi mavi veya yeşildir.

coffeemag
coffeemag

Kocatepe Mahallesi, Selanik Caddesi No: 39/17 06420 Çankaya / Ankara 0312 323 91 53 – 0538 406 31 40 www.coffeemag.com.tr

Henüz yorum yok

Cevap Bırakın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır

css.php